Printvriendelijke versie

Uitslagen wedstrijden

Resultaat 1 - 25 van 93
Datum Uur Reeks Thuisploeg Bezoekers Sporthal Uitslag
08 nov 2014 12:00 Jongens Preminiemen Regionaal R 1 Spinley Dessel BVMV Merksplas Jongens Preminiemen Regionaal 1 Sportpark Brasel 0 - 3
08 nov 2014 16:00 Meisjes Preminiemen Regionaal+BC R2 BVMV Merksplas Meisjes Preminiemen 2 Regionaal+BC R 2 VBC Zandhoven (bc) Sporthal 't Hofeinde, Merksplas 2 - 3
08 nov 2014 16:00 Jongens Preminiemen Regionaal R 2 BVMV Merksplas Jongens Preminiemen Regionaal 2 K.Mortsel Volleybalclub Sporthal 't Hofeinde, Merksplas 3 - 1
08 nov 2014 16:00 Meisjes Preminiemen Regionaal+BC R3 BVMV Merksplas Meisjes Preminiemen 1 Regionaal+BC R 3 B.V.C. Balen Sporthal 't Hofeinde, Merksplas 0 - 3
26 okt 2014 14:30 Heren 3° Provinciaal A BVMV Merksplas Heren 1 Mendo Booischot Sporthal 't Hofeinde, Merksplas 3 - 0
25 okt 2014 16:30 Meisjes Scholieren Regionaal R 3 V.C . Kasterlee BVMV Merksplas Meisjes Scholieren Regionaal R 3 Gemeentelijke Sporthal Kasterlee 3 - 0
25 okt 2014 18:00 Meisjes Cadetten Regionaal+BC R 3 BVMV Merksplas Meisjes Cadetten Regionaal+BC R 3 VST Lions Sporthal 't Hofeinde, Merksplas 3 - 0
25 okt 2014 16:00 Meisjes Preminiemen Regionaal+BC R3 WOVo Malle BVMV Merksplas Meisjes Preminiemen 1 Regionaal+BC R 3 Gemeentelijke Sporthal Westmalle 2 - 3
25 okt 2014 16:00 Dames 1ste Gewest VST Lions 5 BVMV Merksplas Dames 2 3 - 0
25 okt 2014 17:30 Dames 1ste Gewest BVMV Focus Vosselaar Dames 3 BVMV Merksplas Dames 1 3 - 1
25 okt 2014 16:30 Jongens Miniemen Regionaal R 3 V.C . Kasterlee 1 BVMV Merksplas Jongens Miniemen Regionaal Gemeentelijke Sporthal Kasterlee 3 - 1
25 okt 2014 12:00 Meisjes Scholieren Regionaal R 2 Geel Zwart Wijnegem 1 BVMV Merksplas Meisjes Scholieren Regionaal R 2 Sportcentrum Wijnegem 3 - 1
25 okt 2014 20:00 Dames 3de Gewest A BVMV Beerse Dames 5 BVMV Merksplas Dames 3 3 - 1
25 okt 2014 20:30 Heren 1ste Gewest BVMV Merksplas Heren 2 Amigos 9 3 - 0
25 okt 2014 16:00 Meisjes Miniemen Regionaal R 3 BVMV Merksplas Meisjes Miniemen 2 Regionaal R 3 Spinley Dessel Sporthal 't Hofeinde, Merksplas 1 - 3
25 okt 2014 20:30 Heren 2de Gewest BVMV Merksplas Heren 3 Wegi 2 1 - 3
25 okt 2014 20:30 Dames 3de Gewest B BVMV Merksplas Dames 4 Gelvoc 3 3 - 0
19 okt 2014 15:00 Heren 1ste Gewest Zoersel 6 BVMV Merksplas Heren 2 3 - 0
19 okt 2014 10:00 Jongens Preminiemen Regionaal R 1 Voach Achterbos Mol BVMV Merksplas Jongens Preminiemen Regionaal 1 Lagere School Achterbos Mol 0 - 3
18 okt 2014 16:00 Meisjes Preminiemen Regionaal+BC R2 BVMV Merksplas Meisjes Preminiemen 2 Regionaal+BC R 2 V.C. Retie 2 Sporthal 't Hofeinde, Merksplas 3 - 1
18 okt 2014 18:00 Dames 3de Gewest B Power 3 BVMV Merksplas Dames 4 3 - 0
18 okt 2014 13:30 Meisjes Cadetten Regionaal+BC R 3 V.C. Retie 2 BVMV Merksplas Meisjes Cadetten Regionaal+BC R 3 Gemeentelijke Sporthal Retie 3 - 0
18 okt 2014 20:30 Heren 2de Gewest Kasterlee 4 BVMV Merksplas Heren 3 3 - 0
18 okt 2014 20:00 Heren 3° Provinciaal A Molvoc Mol BVMV Merksplas Heren 1 Den Uyt 3 - 1
18 okt 2014 16:00 Jongens Preminiemen Regionaal R 2 BVMV Merksplas Jongens Preminiemen Regionaal 2 VOC Schriek Sporthal 't Hofeinde, Merksplas 1 - 3

Pagina's