Printvriendelijke versie

Trainingen overzicht seizoen 2018-2019

Hieronder vind je de trainingsdagen en -uren van de verschillende ploegen. Je kunt de filter opties gebruiken om selecties te maken of te zoeken op de naam (of deel ervan) van een ploeg.

Jeugd
Ploeg Training 1 Training 2aflopend sorteren
Volleybalschool Vosselaar Woensdag 15:00-16:30 Diepvenneke
Meisjes U17 Reg NK-E Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas
Jongens U17 Prov NK-A Woensdag 17:00 - 19:00 Beerse
Volleybalspeeltuin Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas
Meisjes U17 Reg NK-D Woensdag 19:30 - 21:00 Merksplas
Volleybalspeeltuin Vlimmeren Dinsdag 17:30-18:30 De Pegger
Volleybalinitiatie Vlimmeren Dinsdag 17:30-18:30 De Pegger
Volleybalspeeltuin Vosselaar Woensdag 13:30-14:30 Diepvenneke
Bewegingsspeeltuin Merksplas Woensdag 17:00 - 18:00 Merksplas
Volleybalschool U11 Vlimmeren Dinsdag 17:30-18:30 De Pegger
Jongens U13 Reg NK-E Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas Dinsdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Jongens U13 Prov NK-B Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Donderdag 18:30 - 20:00 Vosselaar
Jongens U15 Prov NK-A Dinsdag 18:30 - 20:00 Beerse Donderdag 18:30 - 20:00 Merksplas
Jongens U13 Reg NK-D Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Jongens U17 Reg NK-B (BC) Woensdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 20:30 - 22:00 Vosselaar
Meisjes U15 Prov NK-C Dinsdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Prov NK-C Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
Meisjes U15 Prov NK-B Woensdag 18:30 - 20:00 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Vlimmeren
Meisjes U13 Prov NK-B Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
Meisjes U13 Reg NK-G Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U17 Prov NK-B Woensdag 19:00 - 20:30 Vlimmeren Vrijdag 18:00 - 20:00 Vosselaar
Meisjes U15 Prov NK-A Maandag 19:00 - 20:30 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Prov NK-A Maandag 19:00 - 20:30 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
U11 Reg NK-E Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U13 Reg NK-F Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U17 Reg NK-C Woensdag 19:00 - 20:30 Vlimmeren Vrijdag 18:00 - 20:00 Vosselaar
Meisjes U13 Reg NK-J Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U13 Reg NK-H Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U13 Reg NK-E Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-K Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U17 Prov NK-A Woensdag 15:00 - 17:00 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:30 Vosselaar
Meisjes U15 Prov NK-D Woensdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-D Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
U11 Reg NK-G Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
Jongens U13 Prov NK-C Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar
U11 Reg BE-B Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
Meisjes U15 Reg NK-F Maandag 19:00 - 21:00 Beerse Woensdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U15 Reg NK-E Maandag 19:00 - 21:00 Beerse Woensdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
U11 Reg NK-B BC Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
Meisjes U15 Reg NK-G (BC) Maandag 19:00 - 21:00 Beerse Woensdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Jongens U13 Prov NK-A Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar
U11 Reg NK-C Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
Jongens U15 Reg NK-C Donderdag 18:30 - 20:00 Merksplas Zaterdag 10:00 - 12:00 Vosselaar
Jongens U15 Reg NK-B (BC) Donderdag 18:30 - 20:00 Merksplas Zaterdag 10:00 - 12:00 Vosselaar
U11 Reg NK-A Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Zaterdag 10:00 - 11:30 Vosselaar
Volleybalschool U9-U11 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-I (BC) Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
U11 Reg NK-F Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
U11 Reg NK-D Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
U11 Reg BE-A Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
Dames Seniors
Ploeg Training 1 Training 2aflopend sorteren
BVMV Noorderkempen Dames K Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames L Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames J Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames N Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames D Woensdag 20:00 - 22:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames E Dinsdag 20u-22u Sporthal De Pegger, Vlimmeren
BVMV Noorderkempen Dames G Woensdag
BVMV Noorderkempen Dames A Maandag en Donderdag 18:00-20:00 Diepvenneke Dinsdag 20:30-22:30 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames B Dinsdag 20:00-22:00 Diepvenneke Vrijdag 20:30-22:30 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames H Dinsdag 19:00-21:00 Diepvenneke Vrijdag 18:30-20:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames I Dinsdag 19:00 - 21:00 Diepvenneke Vrijdag 18:30 - 20:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames C Dinsdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30-22:30
BVMV Noorderkempen Dames F Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30 - 22:30
BVMV Beerse Dames A Woensdag 20:00-22:00 't Beerke Vrijdag 19:30-21:30 't Beerke
Heren Seniors
Ploeg Training 1 Training 2aflopend sorteren
BVMV Beerse Heren D Dinsdag 21:00-23:00 't Beerke
BVMV Beerse Heren C Donderdag 21:00-23:00 't Beerke
BVMV Beerse Heren B Dinsdag 19:00-21:00 't Beerke
BVMV Noorderkempen Heren F Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren A Maandag en Donderdag 19:30-22:30 Diepvenneke Dinsdag 19:30-22:00 't Hofeind
BVMV Beerse Heren A Dinsdag 19:00-21:00 't Beerke Donderdag 19:00-21:00 't Beerke
BVMV Noorderkempen Heren D Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren E Dinsdag 18:30-20:30 Diepvenneke Vrijdag 18:30-20:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Heren B Woensdag 20:00-22:00 Diepvenneke Vrijdag 20:00-22:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Heren C Dinsdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 18:30-20:00 Diepvenneke
Heren Recreatief
Ploeg Training 1 Training 2aflopend sorteren
BVMV Merksplas Heren Recreatief 1 Woensdag 20:00-22:00 Merksplas
BVMV Beerse Heren Recreatief 1 Dinsdag 21:00-23:00 't Beerke
Dames Recreatief
Ploeg Training 1 Training 2aflopend sorteren
BVMV Merksplas Dames Recreatief 3 Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind