Printvriendelijke versie

Trainingen overzicht seizoen 2018-2019

Hieronder vind je de trainingsdagen en -uren van de verschillende ploegen. Je kunt de filter opties gebruiken om selecties te maken of te zoeken op de naam (of deel ervan) van een ploeg.

Jeugd
Ploeg Training 1aflopend sorteren Training 2
Meisjes U17 Reg NK-E Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas
Jongens U13 Reg NK-D Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U15 Prov NK-C Dinsdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Jongens U13 Prov NK-B Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Donderdag 18:30 - 20:00 Vosselaar
Volleybalspeeltuin Vlimmeren Dinsdag 17:30-18:30 De Pegger
Jongens U13 Prov NK-C Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar
Meisjes U13 Reg NK-G Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Volleybalinitiatie Vlimmeren Dinsdag 17:30-18:30 De Pegger
U11 Reg NK-E Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U13 Reg NK-F Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-J Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
U11 Reg NK-A Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Zaterdag 10:00 - 11:30 Vosselaar
Meisjes U13 Reg NK-H Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U13 Reg NK-E Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-K Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Jongens U15 Prov NK-A Dinsdag 18:30 - 20:00 Beerse Donderdag 18:30 - 20:00 Merksplas
Jongens U13 Prov NK-A Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar
Volleybalschool U11 Vlimmeren Dinsdag 17:30-18:30 De Pegger
Jongens U15 Reg NK-C Donderdag 18:30 - 20:00 Merksplas Zaterdag 10:00 - 12:00 Vosselaar
Jongens U15 Reg NK-B (BC) Donderdag 18:30 - 20:00 Merksplas Zaterdag 10:00 - 12:00 Vosselaar
U11 Reg NK-G Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
U11 Reg BE-B Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
Meisjes U15 Prov NK-A Maandag 19:00 - 20:30 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Prov NK-A Maandag 19:00 - 20:30 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U15 Reg NK-F Maandag 19:00 - 21:00 Beerse Woensdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U15 Reg NK-E Maandag 19:00 - 21:00 Beerse Woensdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
U11 Reg NK-B BC Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
Meisjes U15 Reg NK-G (BC) Maandag 19:00 - 21:00 Beerse Woensdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
U11 Reg NK-C Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
Volleybalschool U9-U11 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
Volleybalspeeltuin Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-I (BC) Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
Jongens U13 Reg NK-E Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas Dinsdag 19:00 - 20:30 Merksplas
U11 Reg NK-F Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
U11 Reg NK-D Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
U11 Reg BE-A Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
Volleybalschool Vosselaar Woensdag 15:00-16:30 Diepvenneke
Jongens U17 Reg NK-B (BC) Woensdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 20:30 - 22:00 Vosselaar
Meisjes U13 Prov NK-C Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
Meisjes U17 Reg NK-D Woensdag 19:30 - 21:00 Merksplas
Jongens U17 Prov NK-A Woensdag 17:00 - 19:00 Beerse
Meisjes U15 Prov NK-B Woensdag 18:30 - 20:00 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Vlimmeren
Meisjes U13 Prov NK-B Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
Meisjes U17 Prov NK-B Woensdag 19:00 - 20:30 Vlimmeren Vrijdag 18:00 - 20:00 Vosselaar
Meisjes U17 Reg NK-C Woensdag 19:00 - 20:30 Vlimmeren Vrijdag 18:00 - 20:00 Vosselaar
Volleybalspeeltuin Vosselaar Woensdag 13:30-14:30 Diepvenneke
Meisjes U17 Prov NK-A Woensdag 15:00 - 17:00 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:30 Vosselaar
Bewegingsspeeltuin Merksplas Woensdag 17:00 - 18:00 Merksplas
Meisjes U15 Prov NK-D Woensdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-D Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
Dames Seniors
Ploeg Training 1aflopend sorteren Training 2
BVMV Noorderkempen Dames B Dinsdag 20:00-22:00 Diepvenneke Vrijdag 20:30-22:30 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames H Dinsdag 19:00-21:00 Diepvenneke Vrijdag 18:30-20:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames I Dinsdag 19:00 - 21:00 Diepvenneke Vrijdag 18:30 - 20:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames C Dinsdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30-22:30
BVMV Noorderkempen Dames E Dinsdag 20u-22u Sporthal De Pegger, Vlimmeren
BVMV Noorderkempen Dames A Maandag en Donderdag 18:00-20:00 Diepvenneke Dinsdag 20:30-22:30 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames K Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames L Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames N Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames J Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames D Woensdag 20:00 - 22:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames F Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30 - 22:30
BVMV Beerse Dames A Woensdag 20:00-22:00 't Beerke Vrijdag 19:30-21:30 't Beerke
BVMV Noorderkempen Dames G Woensdag
Heren Seniors
Ploeg Training 1aflopend sorteren Training 2
BVMV Beerse Heren A Dinsdag 19:00-21:00 't Beerke Donderdag 19:00-21:00 't Beerke
BVMV Beerse Heren D Dinsdag 21:00-23:00 't Beerke
BVMV Noorderkempen Heren E Dinsdag 18:30-20:30 Diepvenneke Vrijdag 18:30-20:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Heren C Dinsdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 18:30-20:00 Diepvenneke
BVMV Beerse Heren B Dinsdag 19:00-21:00 't Beerke
BVMV Beerse Heren C Donderdag 21:00-23:00 't Beerke
BVMV Noorderkempen Heren A Maandag en Donderdag 19:30-22:30 Diepvenneke Dinsdag 19:30-22:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren F Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren D Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren B Woensdag 20:00-22:00 Diepvenneke Vrijdag 20:00-22:00 Diepvenneke
Heren Recreatief
Ploeg Training 1aflopend sorteren Training 2
BVMV Beerse Heren Recreatief 1 Dinsdag 21:00-23:00 't Beerke
BVMV Merksplas Heren Recreatief 1 Woensdag 20:00-22:00 Merksplas
Dames Recreatief
Ploeg Training 1aflopend sorteren Training 2
BVMV Merksplas Dames Recreatief 3 Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind