Printvriendelijke versie

Trainingen overzicht seizoen 2017-2018

Hieronder vind je de trainingsdagen en -uren van de verschillende ploegen. Je kunt de filter opties gebruiken om selecties te maken of te zoeken op de naam (of deel ervan) van een ploeg.

Dames Seniors
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
BVMV Beerse Dames A Woensdag 20:00-22:00 't Beerke Vrijdag 19:30-21:30 't Beerke
BVMV Beerse Dames B Dinsdag 19:00-21:00 't Beerke
BVMV Beerse Dames C Woensdag 21:00-23:00 't Beerke
BVMV Beerse Dames D Woensdag 19:00-21:00 't Beerke
BVMV Beerse Dames E Woensdag 20:00-22:00 't Beerke
BVMV Noorderkempen Dames A Maandag en Donderdag 18:00-20:00 Diepvenneke Dinsdag 20:30-22:30 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames B Dinsdag 20:00-22:00 Diepvenneke Vrijdag 20:30-22:30 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames C Dinsdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30-22:30
BVMV Noorderkempen Dames D Woensdag 20:00 - 22:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames E Dinsdag 20u-22u Sporthal De Pegger, Vlimmeren
BVMV Noorderkempen Dames F Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30 - 22:30
BVMV Noorderkempen Dames G Woensdag
BVMV Noorderkempen Dames H Dinsdag 19:00-21:00 Diepvenneke Vrijdag 18:30-20:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames I Dinsdag 19:00 - 21:00 Diepvenneke Vrijdag 18:30 - 20:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames J Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames K Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
Heren Seniors
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
BVMV Beerse Heren A Dinsdag 19:00-21:00 't Beerke Donderdag 19:00-21:00 't Beerke
BVMV Beerse Heren B Dinsdag 19:00-21:00 't Beerke
BVMV Beerse Heren C Donderdag 21:00-23:00 't Beerke
BVMV Beerse Heren D Dinsdag 21:00-23:00 't Beerke
BVMV Noorderkempen Heren A Maandag en Donderdag 19:30-22:30 Diepvenneke Dinsdag 19:30-22:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren B Woensdag 20:00-22:00 Diepvenneke Vrijdag 20:00-22:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Heren C Donderdag 20:30-22:30 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Heren D Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren E Dinsdag 18:30-20:30 Diepvenneke Vrijdag 18:30-20:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Heren F Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren H Woensdag 20:00 - 22:00 't Hofeind Vrijdag
Heren Recreatief
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
BVMV Beerse Heren Recreatief 1 Dinsdag 21:00-23:00 't Beerke
BVMV Merksplas Heren Recreatief 1 Woensdag 20:00-22:00 Merksplas
Dames Recreatief
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
BVMV Merksplas Dames Recreatief 3 Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind
Jeugd
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
JU13 Prov 1 Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Donderdag 18:30 - 20:00 Vosselaar
JU13 Reg 2 Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Donderdag 18:30 - 20:00 Vosselaar
JU13 Reg 3 Maandag 19:00 - 20:30 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
JU15 Prov 1 Donderdag 18:30 - 20:00 Merksplas Zaterdag 10:00 - 12:00 Vosselaar
JU15 Reg 2 Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Zaterdag 10:00 - 11:30 Vosselaar
JU15 Reg 3 Dinsdag 18:30 - 20:00 Beerse Donderdag 18:30 - 20:00 Merksplas
JU17 Prov 1 Woensdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 20:30 - 22:00 Vosselaar
JU17 Prov 2 Woensdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 20:30 - 22:00 Vosselaar
JU17 Reg 3 (BC) Woensdag 17:00 - 19:00 Beerse
Merksplas Bewegingsspeeltuin Woensdag 17:00 - 18:00 Merksplas
Merksplas Volleybalschool Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
Merksplas Volleybalspeeltuin Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas
MU11 Prov 1 Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
MU11 Prov 2 Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
MU13 Prov 1 Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
MU13 Prov 1 Beerse Dinsdag 17:30 - 19:00 Beerse
MU13 Prov 2 Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
MU13 Prov 3 Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
MU13 Reg 4 Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
MU13 Reg 5 Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
MU13 Reg 6 (BC) Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
MU13 Reg 7 Maandag 19:00 - 20:30 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
MU13 Reg 8 Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
MU15 Prov 1 Woensdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
MU15 Prov 2 Dinsdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
MU15 Reg 3 Woensdag 18:30 - 20:00 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Vlimmeren
MU15 Reg 4 Maandag 19:00 - 20:30 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
MU15 Reg 5 Maandag 19:00 - 21:00 Beerse Woensdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
MU17 Prov 1 Woensdag 15:00 - 17:00 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:30 Vosselaar
MU17 Reg 2 Maandag 17:30 - 19:30 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:30 Vosselaar
MU17 Reg 3 Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas
MU17 Reg 4 (BC) Woensdag 19:30 - 21:00 Merksplas
MU17 Reg 5 Woensdag 19:00 - 20:30 Vlimmeren Vrijdag 18:00 - 20:00 Vosselaar
MU17 Reg 6 (BC) Woensdag 19:00 - 20:30 Vlimmeren Vrijdag 18:00 - 20:00 Vosselaar
U11 Reg 3 Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
U11 Reg 4 Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
U11 Reg 5 Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
U11 Reg 6 Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
U11 Reg 7 Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
U11 Reg 8 Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
U11 Reg 9 (BC) Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas